Woodstockův koutek

Plastik Bordelmeister

Plastik Bordelmeister je první autor tvořící ve stylu, kterému říkáme BordelArt. V této sekci se budeme zabývat jeho činy a uměním.

Nejprve by se slušelo uvést nějaké informace o tomto fenomenálním umělci. Plastik Bordelmeister se narodil 29.2.1975 v malé vesničce uprostřed Kavkazu. I přes místo narození se jedná o člověka s českým občanstvím i českou národností. Plastik je typem člověka co se neztratí, je činorodý, má spoustu zájmů a nerad se fotí. Vlastně ještě nikdo nikdy neviděl jeho portrét. Nicméně není jediné pochyby o tom, že existuje. Existnci Plastika Bordelmeistera dokládají jeho umělecká díla.

Díla Plastika ukázala umělcům nový směr, dalo by se říci, že snad BordelArt založil. Tento umělec sice není nějak extra známý, ale na kontě už má pěkných pár děl, jež jsou oblíbena po celém světě. Jeho sláva nezadržitelně stoupá a jednou bude zajisté i uznávaný umělec. Pro své mládí se mu zatím moc uznání nedostává. Zvláště starší umělci a starší lidé nemají pro jeho dílo pochopení. Není se ostatně čemu divit. Jeho dílo je novátorské a naprosto jiné, než co jsme mohli dosud vidět.

BordelArt by se dal popsat jednoduše vysvětlit jako aranžování a tvoření skulptur ze starého bordelu. V tomto odvětví je Plastik přeborník a velmi si ho cením. Proto také zde budu jednou za čas prezentovat jeho skvělé skulptury a životní dílo. Vše samozřejmně s Plastikovým svolením.

Rybář

Rybář

Rybář je jedno z prvních děl Plastika Bordelmeistera. I přesto, že se jedná o jedno z raných děl, je to právě skulptura, která mu přinesla první výraznější ohlas a slávu. V současnosti se tento skvost moderního umění nachází v Nymburce na Boleslavské ulici. Jedinečnost díla posuďte sami z pořízené fotografie. Když na ní kliknete, zvětší se vám do původní velikosti.

 

Woodstockův koutek © Woodstock 2002 - 2019