Woodstockův koutek

Zápas: Laskonka vs Kopřiva

přepis rádiového přenosu

Vážení posluchači, vážené posluchačky, příznicvi zápasů. Dnes tu máme největší a nejslavnější bahení zápas světa. V ringu proti sobě stojí, nebo spíš klečí, eva.lasky - zápasnickým jménem Laskonka. Proti ní nastupuje úřadující mistryně Kopretinka.Jitka - zápasnickým jménem Kopřiva. K jejímu zápasnickému jménu se váže spousta historek a spekulací. Nikdo pořádně neví proč si říká kopřiva, ale občas se objeví "zaručené" hlasy, které tvrdí že je tak ostrá a hrozně štípe. No nic, pokačujme dále. Takže dámy, až zazní gong, můžete se do sebe pustit. Zaručuji vám, že bahna máme dostatek.

boinnnnnggggggg...... Tak a už se do sebe pustily... To je zápas, takový začátek jsme ještě neměli možnost vidět! Zatím se jen tak oťukávají, ale coto? Kopřiva právě sáhla po prvním pořádným výpadu! Bahno stíká na všechny strany! To je panečku podívaná.

Ale pozor! Co se to děje? Obě zápasnice se do sebe vzájemně zakously! Ano, vidím dobře, zrak mě nešálí, je to skutečně tak. Zakously se vzájemně do nohou! Ale... vypadá to jakoby zkoumaly zda mají čisté nohy! Tomu se mi nechce věřit! Přeci bojují v bahně, tam je čistota nohou bezpředmětná! Ale skutečně je to tak. Jsou do sebe zakouslé - vzájemně - do nohou! To je neuvěřitelné!

Pozooor.. něco se děje... ano, už to vidím přes záplavy bahna. Zápasnice povolily sevření čelistí a už zase stojí proti sobě! To je napínavé... Kopřiva mlátí do Laskonky a Laskonka jí to oplácí pravým hákem... Kopřiva kontruje kopnutím levou nohou... ojojoj... to muselo bolet! Laskonka odlétá a odráží se od ohrazení. To jí dodalo energii, rozbíhá se a nabírá kopřivu hlavou do břicha! Takhle brutální zákrok jsme ještě neviděli! A rozhodčí nechává zápas běžet dál.

Kopřiva popadla Laskonku hlavou vzhůru... zvedá ji do vzduchu... auuuu! To muselo bolet! Laskonka opsala krásný oblouk vzduchem, přesně jak jsme se to učili ve fyzice, je vidět že fyzikální zákony ještě stále platí. To ale laskonku rozzuřilo k nepřítnosti. Tahá tajný trumf, leze na ohrazení a... Ale néééééé. To je skutečně zápas století! Laskonka z metrové výšky skládá svou sokyni do bahna! Tak takový výstřik bahna jsme tu ještě za celou historii neviděli.

Ale co to? Vypadá to jako by to bylo jen sehrané divadélko pro kamery! Obě zápasnice najednou začly házet bahn... fuj, trefily se mi do pusy... No ano, je to bahno z ringu! To ale ne dámy, to vám napočítáme, naším kvalitním bahnem(TM) házet po obecenstvu! Tak tohle ne... rozhodčí zápas odpískal, obě zápasnice jsou diskvalifikované a smutně odcházejí do šaten! Přitom se ale pošťuchují.

Co to mé oči nevidí? Nevidí toho spoustu, ale to co vidí je překvapivé. Kopřiva se totiž vrací do ringu a... co to slyším? Vyzývá zde přítomné chlapy jestli si to s ní nerozdají. Ovšem není jasné co tím myslí, chlapi přeci do bahna nepatří! Po zásluze je vypískána a rozhodčí jí vyměřil trest o délce jednoho roku... po tu dobu nesmí zápasit!

Tak to je ovšem šokující zakončení tohoto, troufnu si číct, zápasu roku. To skutečně nikdo nečekal že úřadující mistryně Kopřiva dostane zákaz zápasení na jeden rok! Tak zní verdikt, který vyslovil rozhodčí tohoto zápasu. A s těmito smutnými zprávami se s vámi loučí váš skvělý komentátor Woodstock. Dobrou noc.


Woodstockův koutek © Woodstock 2002 - 2019