Woodstockův koutek

Něco málo o mně

Civilním jménem Petr Dovičín. Narodil jsem se 21. ledna 1979.

Znalosti

Vystudoval jsem COP (Centrum odborné přípravy) v Nymburce. Konkrétně Střední průmyslovou Školu strojní a elektrotechnickou, obor strojírenství.
Ovládám angličtinu a němčinu.
Mám znalosti ohledně počítačů a mobilních telefonů. Umím ovládat systémy DOS, FreeDOS, Windows 2, 3.1, 95, 98, ME, NT4, 2000, XP, uživatelsky Linux s Xwindows a KDE nebo Gnome, uživatelsky BeOS. Kancelářské balíky Microsoft Office a OpenOffice.org. Samozřejmostí je orientace na internetu, dále orientace ve free software. Mám také solidní znalost (X)HTML a CSS.

Momentálně pracuji v oboru mobilů. Pracuji v logistickém centru mobilního operátora T-Mobile, na reklamačním oddělení. Zaměstnává mě PVT na pracovišti v Nymburce.

Koníčky, zájmy...

Myslím si, že mám i spoustu koníčků.... papírové modelářství, knížky (hlavně sci-fi, horor, thriler...) zvláště pak tyto autory: A. C. Clarke, Isaac Asimov, Stephen King, Dean Koonz, Robert L. Forward, Arthur Hailey a další (viz seznam přečtených knížek).
Zajímám se o hudbu. Od jazzu přes blues, rock'n'roll, soul, až po rock a metal. Oblíbené skupiny: Deep Purple, Status Quo, ZZ Top, Manowar, Krausberry, BSP a spousta dalších.
Někdy si taky vyjedu na mém krásném silničním kole. Můj soukromý rychlostní rekord je něco málo přes 63 km/h.

Moje další koníčky jsou tvorba internetových stránek (odkazy na mojí tvorbu najdete v sekci "Odkazy"), mobilní telefony, počítače... a možná by se našly ještě nějaké další zájmy.

V současné době jsem bez přítelkyně.

Pár foteček

já

Historická fotečka odhadem kolem šesti let

zase já

Tak takhle blbě jsem vypadal na maturitním tablu

opět já

Španělsko 2002

znovu já

Fotečka ze srazu s lidma z Nezávazného pokecu

ještě já

Taktéž se srazu zákeřně vyfocený při jídle...

ještě já

1.9.2007 Nymburské posvícení - hippie style Woodstock

ještě já

1.9.2007 Nymburské posvícení - metal style Woodstock
 

Kontakt

Takže, kdyby mě chtěl někdo náhodou kontaktovat (kromě zápisu do "Vzkazů") uvádím další možnosti - a že jich není málo...

E-mail:

  • wood-stock@seznam.cz
  • deep.purple@seznam.cz
  • dovicin@seznam.cz
  • dovicin@click.cz

Telefon:

  • +420 604 165 948

ICQ:

  • 273960285 - Woodstock

Jabber:

  • woodstock@jabber.org

Adresa:

  • Omlouvám se, ale tu nezveřejním, stačí když napíšu, že jsem z Nymburka. Kdo mě chce kontaktovat, možností má víc než dost

Co bych ještě mohl o sobě dodat? Nic mě nenapadá. Ale kdyby jste nějaký dotaz na mě měli, není nic jednoduššího než napsat mi e-mail (viz výše) nebo mi nechat vzkaz ve "Vzkazech".


Woodstockův koutek © Woodstock 2002 - 2019