Woodstockův koutek

Moje tvorba

Společnost přátel Afriky

Stránky Společnosti Přátel Afriky. Na tyto stránky jsem asi nejvíc hrdý.

Medicocare

Medicocare - stránky vytvořené na objednávku. Specifické jsou v tom, že na většině obsahu stránek nevím co je napsáno - je to psáno asi arabsky :-)

Laskonka:web

Osobní stránky, které jsem tvořil pro kamarádku Laskonku.

Poetické básně

Stránky obsahující básničky mojí kamarádky.

Vyhledávací moduly pro Mozillu

Proč vyhledávací moduly?

Tyto moduly jsem vytvořil proto, že nikde jinde na webu jsem je nenašel a na uvedených stránkách dost často hledám. No a nejlépe se hledá prostým zadáním hledaného textu do "chlívečku" v prohlížeči, který si pak našte adresu konkrétní stránky už s výsledky vyhledávání. Takže například na internetovém obchodě se dostanete do přehledu zboží atd. Jen upozorním, že tyto moduly je schopný použít prohlížeč Mozilla a Mozilla Firefox.

Instalaci provedete klepnutím na název modulu (tedy stejně jako u ostatních odkazů).

Vltava.cz

Vyplodil jsem vyhledávací modul pro vyhledávání zboží na webovém shopu Vltava.cz. Modul lze použít v prohlížeči Mozilla nebo Mozilla Firefox.

Cybex.cz

Další z mých vyhledávacích modulů pro Mozillu nebo Mozilla Firefox.

Ostatní odkazy

Blog Denynkyy o želvičkách

Želvičky. Blog kamarádky zabývající se želvičkama ve všech jejich podobách. Určitě stojí za to se tam mrknout, protože Denynkaa blog píše vtipně a poučně zároveň.

The Lair of the Crab of Ineffable Wisdom - a load of stuff by Joel Veitch that will probably crush your will to live

Tyhle stránky musíte vidět. Hlavně se podívejte na tvorbu autorů - to jsou ty odkazy vlevo. Stojí to za to.

Afrika online

Stránky, které se věnují Africe. Dá se tam najít spousta zajímavých informací o čem jiném než o Africe. Tyto stránky bych rozhodně doporučil alespoň vyzkoušet.

Papilloní stránky

Jsou to stránky s jednoúčelovým zaměřením. Kdo má rád překrásný pejsky, tak ať se tam mrkne. Stojí to za to.

Bulánci

Toto je odkaz na výbornou českou freewareovou hru (tedy hru, která je zadarmo). Hra se jmenuje Bulánci, má výbornou grafiku a zvuky, je moľné hrát ji sólově, ale nejlepší je to po síti (bohučel ne po internetu) s několika kamarády.

Lide.cz

Můj oblíbený chat (a také Kultovní místnost Nezávazný pokec). Vlastně je to jediný chat, na který chodím.

Jyxo.cz

Údajně nejlepší český vyhledávač. Informace o něm jsou takové, če je velice rychlý a prý poučívá ojedinělé technologie pro hledání.

XnView

Stránky výborného freewarového prohlíčeče obrázků XnView, umí i konvertovat a zvládne i jednoduché úpravy obrázků. Podle mě je to nejlepší dostupný prohlíčeč obrázků (a nejen obrázků). Navíc je zadarmo.

Dakar.cz

Výborné české stránky o Rallye Dakar. A nejen o "Dakaru", najdete tam informace o všech maratónech.

Vystrihovanky.cz

Nejlepší český obchod s papírovými modely. Lepší na českém internetu opravdu nenajdete, navíc tam jsou i informace pro modeláře, chat, fórum...

Peanuts

Ne, nejedná se o buráky ale o Peanuts - o stripy, ve kterých vystupuje mimo jiné Snoopy.

Odkazy týkající se počítačů

Geoshell

Stránky GeoShellu. GeoShell je volná (podle licence GNU/GPL) náhrada standardního Windowsího rozhraní. Je to Shell, který zabírá málo paměti, je velice přehledný, rychlý a existuje pro něj spousta plug-inů. Jo, je skinovatelný na jakémkoliv Windows systému. Doporučuji alespoň vyzkoušet.

Mozilla

Mozilla - prohlíčeč, který všude doporučuji a propaguji. Drčí se webových standardů a je to ideální prohlíľeč pro prohlížetní mých stránek.

Czilla

Czilla je česká podpora Mozilly. Pokud tedy hledáte informace o Mozille v češtině, zavítejte právě tam. Mají tam i výborné fórum.

Miranda IM

Jestli znáte ICQ a nevyhovuje vám jejich prográmek pro realtime komunikaci, pak zkuste Mirandu. Je to kecálek s podporou plug-inů, kterých existuje ohromné množství. Miranda umí nejen ICQ, ale i jiné protokoly (Jabber, MSN a další).

Woodstockův koutek © Woodstock 2002 - 2019