Nezávazný pokec

Novinky

25.7.2007He he.. nějak nejsme díky dovoleným stálí... zkusíme co nejdříve napravit. Jinak srazy proběhly v pořádku (jak ten v lednu, tak 7.7. v Turnově, akorát pár lidí má jistý vroubek kvůli tomu, že se nedostavili... oni vědí o koho se jedná...

28.1.2007Takže sraz je 3.2. v Praze, 14:30 na stanici metra Kačerov, následuje přesun do hospy a tam poked, pití a jídlo apod...

26.12.2006Není to tak dávno co jsem mluvil s no.fishem. No a on se vyjádřil tak, že by po novém roce spáchal nějaký ten sraz, co vy na to?

15.10.2006 Tak sraz byl nakonec zrušen pro příliš nízkou účast. Fotky a ani popis srazu tu tedy nehledejte...

28.8.2006 Chystá se sraz - 23.9.2006 v 17:00 v restauraci U kaštanu, Praha Braník - bližší info viz lide.cz sekce srazy, nebo u NadejeP (nezapomeňte ji poděkovat za organizaci).

17.7.2006 Kompletní redesign této stránky, upravení pravidel místnosti a další drobné změny. Sice redesign dopadl jinak než jsem chtěl, ale to nevadí. Nejlépe se stránka zobrazí v prohlížeči Mozilla Firefox 1.5 a novějším.

19.6.2006 Na novém vzhledu se stále ještě pracuje (času málo práce moc), aktualizován seznam správců.

18.5.2006 Tak další aktualizace. Tentokrát větší. Konečně ty fotky ze srazu jsou tu. Mrkněte na konec stránky, do srazů.

17.5.2006 Fotky z posledního srazu mám, jen nevím kde :-) Ale budou. Jo a chystám nový vzhled pro tuto stránku...

17.4.2006 No, nějak jsem zaspal s aktualizací.. Nicméně fotky z posledního srazu stále ještě nemám, ale vidím to nadějně, že jestli budu Jíťu asi tak měsíc o ty fotky uhánět, tak se ke mě nakonec dostanou :-D

26.2.2006 Sraz co byl na konci ledna proběhl (podle mě) celkem příjemně. Účast byla spíše komorní, atmosféra přátelská. No a protože ve U sudu to bylo moc daleko k pípě, tak jsem se asi po půl hodině přesunuli kousek vedle - Braník se tam tomu říká. Tam jsme vypnuli část ozdoby, stromeček nespadnul, jídlo bylo dobré.. no co víc dodat? Snad jen to, že fotky mi ještě nikdo neposlal.

2.1.2006 Takže, v sobotu 28.1.2006 no.fish chystá "Sraz 280106" v Praze ve vinárně U sudu, ve Vodičkově ulici.
No a vy tu asi hledáte indicie k nalezení hesla.
1. Heslo je číslo.
2. Je to odpověď na "základní otázku života, vesmíru a vůbec".
3. Odpověď lze najít na stránce obsahující Stopařova průvodce po galaxii (v kapitole 27), či přímo v knize (knihu napsal Douglas Adams) či ve filmu.
4. V případě že ani tato nápověda nestačí, můžete zkusit hledat na Googlu nebo mi napište a dostanete ještě jednu nápovědu.
Takže - veselé a šťastné hledání...

29.11.2005 V sobotu 17.12.2005 se uskuteční další, tentokrát vánoční, sraz místnosti Nezávazný pokec.

22.9.2005 Na webu jsou fotky z posledního srazu viz konec této stránky. A chystá se nový sraz na den 28.10.2005, je to pátek, opět v restauraci U kaštanu, bližší info na lide.cz v sekci srazy.

2.9.2005 Aktualizace správců místnosti. Sprváce si odebrala SilvieQ.

22.8.2005 Sraz byl úžasný, až dostanu fotky, budu referovat.

9.8.2005 Mírná změna v popisu akcí

1.8.2005 Chystá se sraz lidí z Nezávazného pokecu. Sraz se koná 20.8.2005 v Praze. Bližší informace na lide.cz v sekci Srazy.

4.7.2005 Máme nového stálého správce. Je jím uživatelka pupis2.

O místnosti

Historie

Historie místnosti Nezávazný pokec sahá do úplných začátků chatu na Seznamu.cz. Místnost fungovala už na původním chatu. Ten se jmenoval Seznam Chat(a) a sídlil na dnes již neexistující adrese chata.seznam.cz. Tady musím podotknout, že to byl chat jednoduchý a hodně často se objevovala "chyba 500". Nicméně, již tenkrát se v místnosti utvořila skvělá parta lidí. Z těch lidí snad nadále zůstává jen Woodstock (na novém chatu na www.lide.cz z technických důvodů pod nickem Wood-stock), eva.lasky (na starém chatu jako laskonka), mignonn a 568. Pamětníci tento chat považují za ten nejlepší jaký byl. A to i přesto, že nová verze má nesrovnatelně více možností a funkcí.

Současnost

V současné době funguje již nějaký ten pátek nástupce Seznam Chat(y) na adrese www.lide.cz. Na tento nový chat se místnost přenesla také, a to hned od zprovoznění nové adresy a nového systému. Nebudu zde popisovat jak se původně z chatu stal zábavní portál se seznamkou, profily, fóry atd. Nespadá to do zaměření této stránky. Každopádně na tomto chatu je od začátku stálý správce Wood-stock. Po jeho boku se vystřídalo již více dalších správců.

V současné době jsou stálí správci tito:

Tito správci se starají o klidný a hladký běh v místnosti a dbají na dodržování pravidel - viz Pravidla místnosti na jiném místě na této stránce

Místnost prošla i menší krizí kolem vánočních svátků roku 2003. V tu dobu do ní chodilo jen minimum lidí a tak byla místnost automaticky zrušena. Nicméně, díky stálým hostům místnosti se jí podařilo do dvou týdnů znovu ustálit. Také díky tomu funguje stále a je nadále aktivní. Další krizí místnost prošla 10. března 2005, kdy byla napůl omylem zrušena kvůli odkazu na tento web. Administrátoři si nevšimli odkazu na tuto stránku a místnot zrušili. Naštěstí se nám podařilo s administrátory domluvit a vše si vysvětlit a uvést na pravou míru. Díky tomu jsme ještě týž den byli opět stálá místnost. Velké díky patří administrátorce PilkaMonika, za její rychlou a bezproblémovou reakci.

Pravidla místnosti

Pravidla místnosti vychází z pravidel lide.cz. Takže jen v základních bodech:

Blacklist

Na blacklistu zatím nikdo není. Jenže co není, může být. Na Blacklistu budou lidi, kteří akorát otravují v místnosti a neustále porušují pravidla. Dle podmínek lide.cz musí být minimálně tři screenshoty dokazující provinění a tedy "právo" být na blacklistu. Chovejte tak, abyste tu být nemuseli.

Fotky ze srazů

Jednou za čas se lidičky sejdou na srazu. Fotky ze srazů si můžete prohlédnout právě v této části stránky nebo na adrese Akce

Sraz 28.1.2006 v Praze

Zde jsou fotky ze srazu konaného 28.1.2006. Sraz se konal ve vinárně U sudu v Praze, následně po zjištění nepříznivě vysoké ceny za pivo a absenci obsluhy jsme se přesunuli do restaurace Braník. Lidí se pár sešlo, ale jinak to bylo fajn.

Takže kromě mě se zúčastnili tito:

sraz

no.fish, NadejeP

sraz

N.e.t.m.a.n, Jethrosarym

sraz

NadejeP, N.e.t.m.a.n, Jethrosarym, spousta piv a jídlo

sraz

Kopretinka.Jitka

sraz

Léčivý nápoj

sraz

vlasatý máničák Jethrosarym

sraz

tichý společník srazu

sraz

no.fish něco zajímavého vážného vysvětlující, NadejeP se mu za to smějící

sraz

no.fish, N.e.t.m.a.n
 

Sraz 20.8.2005 v Praze

Sraz se konal v restauraci U kaštanů v Praze - Braníku (opět). Lidí se sešlo spoust, některé ani neznám. Tak na fotkách popíšu jen známe obličeje. A nebo ne, raděi fotkynechám bez omentáře..

Takže kromě pražáků se zúčastnili tito:

sraz

sraz

sraz

sraz

sraz

sraz

sraz

sraz

sraz

 

Sraz 27.5.2005 v Praze

Sraz se konal v restauraci U kaštanů v Praze - Braníku. Tentokrát se sešlo lidí tolik, že si nejsem schopný vybavit všechny přezdívky. Tak zmíním jen ty vzácné návštěvy z daleka

Takže kromě pražáků se zúčastnili tito:

sraz

SilvieQ, NadejeP, Breathless

sraz

Ten bílý flek je mignonn

sraz

Skvělý společník - Peewo

sraz

ehm... Woodstock

sraz

opět bílý flek, Jíťa a ještě někdo mě neznámý

sraz

Jíťa, eva.lasky, BryanFury, pehr45, v pozadí Woodstock

sraz

kolektiv

sraz

eva.lasky, BryanFury

sraz

Duvacel, Pawwoucek, jethrosarym